System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Aktualne konkursy

 • Ocena pracy dzikarzy w warunkach naturalnych - Chojnice
  Polski Związek Łowiecki ZO w Bydgoszczy, wspólnie z Klubem Alpejskiego Gończego Krótkonożnego organizuje imprezę kynologiczną dla rasowych psów myśliwskich w warunkach naturalnych, podczas polowania zbiorowego w terminie 04.01.2020 roku w Kole Łowieckim nr 31 im. Dr Jana Łukowicza w Klosnowie. W...
  20
  Rozpoczęcie konkursu 04.01.2020
  Rejestracja do 20.12.2019
 • Ocena Pracy Tropowców w Naturalnych Łowisku
  31
  Rozpoczęcie konkursu 31.10.2019
  Rejestracja do 31.12.2019
Zgłoszenie

Jak zgłosić psa?

Aby zgłosić psa na wybrane próby, czy konkursy psów myśliwskich należy najpierw się zarejestrować. Natępnie uzupełniamy swoje dane adresowe i zapisujemy wszystkie dane swoich psów. Po dokonaniu w/w czynności możemy zgłosić wybranego psa na wybraną imprezę. Organizator prześle informację o przyjęciu psa na daną imprezę.

Jeżeli nie posiadamy jeszcze rodowodu to posiadając numer rejestracji psa myśliwskiego w oddziale ZKwP , możemy śmiało zgłaszać psa do prób pracy psów myśliwskich ( pole " Nr PKR"  na zgłoszeniu pozostawiamy puste).  Na pierwszą imprezę dobrze jest wybrać próby pracy , aby pies miał okazję oswoić się z dużą ilością psów i ludzi w jednym miejscu, zanim ruszy na zdecydowanie większe i bardziej wymagające konkursy.
Po wybraniu interesującej nas imprezy, należy wypełnić zgłoszenie - wysyłamy je na adres Zarządu Okręgowego PZŁ organizatora Organizator podaje zawsze ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń. Powinniśmy również opłacić udział w imprezie. Ta strona umożliwia zgłoszenie psa na imprezy organizowane przez ZO PZŁ w Bydgoszczy  także poprzez formularz internetowy, wypełniając dokładnie wszystkie pola.
Na imprezie będą wymagane dokumenty zgłoszonego psa  (zazwyczaj jest to książeczka z aktualnym szczepieniem przeciw wściekliźnie, także rodowód lub metryka, oraz ważna legitymacja ZKwP).