System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Aktualne konkursy

  • Regionalna Ocena Pracy Posokowców i Tropowców w naturalnym łowisku
    Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Elblągu oraz Komisja Kynologiczna przy Zarzadzie Okręgowym w Elblagu   zapraszają na   Regionalną Ocenę Pracy Tropowców  i Posokowców w naturalnym łowisku   która odbędzie się w dniach 21 sierpnia 2020 r. na t...
    30
    Rozpoczęcie konkursu 20.08.2020
    Rejestracja do 30.07.2020
Zgłoszenie

Jak zgłosić psa?

Aby zgłosić psa na wybrane próby, czy konkursy psów myśliwskich należy najpierw się zarejestrować. Natępnie uzupełniamy swoje dane adresowe i zapisujemy wszystkie dane swoich psów. Po dokonaniu w/w czynności możemy zgłosić wybranego psa na wybraną imprezę. Organizator prześle informację o przyjęciu psa na daną imprezę.

Jeżeli nie posiadamy jeszcze rodowodu to posiadając numer rejestracji psa myśliwskiego w oddziale ZKwP , możemy śmiało zgłaszać psa do prób pracy psów myśliwskich ( pole " Nr PKR"  na zgłoszeniu pozostawiamy puste).  Na pierwszą imprezę dobrze jest wybrać próby pracy , aby pies miał okazję oswoić się z dużą ilością psów i ludzi w jednym miejscu, zanim ruszy na zdecydowanie większe i bardziej wymagające konkursy.
Po wybraniu interesującej nas imprezy, należy wypełnić zgłoszenie - wysyłamy je na adres Zarządu Okręgowego PZŁ organizatora Organizator podaje zawsze ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń. Powinniśmy również opłacić udział w imprezie. Ta strona umożliwia zgłoszenie psa na imprezy organizowane przez ZO PZŁ w Bydgoszczy  także poprzez formularz internetowy, wypełniając dokładnie wszystkie pola.
Na imprezie będą wymagane dokumenty zgłoszonego psa  (zazwyczaj jest to książeczka z aktualnym szczepieniem przeciw wściekliźnie, także rodowód lub metryka, oraz ważna legitymacja ZKwP).