System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Próby pracy polowej wyżłów
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras
    • 1.
      Lamborghini Black Ivy
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      DON CORLEONE EVERYEHERE z Ojcowskiej Doliny
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      CZABOR z Czarnego Dworu
      dyplom: punktów: 96
    • 4.
      Wind Tamer (FCI) CANTARA
      dyplom: punktów: 92
    • 5.
      X-ZIBIT vom Musterland
      dyplom: punktów: 91
    • 6.
      BORA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 87
    • 7.
      NIGRA Hubertówka z nad Parsęty
      dyplom: punktów: 87
    • 8.
      IKRA vom Napoleondamm
      dyplom: punktów: 86
    • 9.
      WINSTON KENZO z Czarnego Dworu FCI
      dyplom: punktów: 82
    • 10.
      PASSION of Love Shadow Dog
      dyplom: punktów: 82
    • 11.
      YESTERDAY NIGHT Weimaranus
      dyplom: punktów: 78
    • 12.
      MINI z Polany Klapouchego
      dyplom: punktów: 73
    • 13.
      Garden Star's Irish WRIGLEY
      dyplom: punktów: 72
    • 14.
      TRUE LOVE Alive Silver
      dyplom: punktów: 72
    • 15.
      DEX z Głębokiego Como
      dyplom: punktów: 63
    • 16.
      CYRANKA z Wałeckiej Kniei
      punktów: 65
    • 17.
      Weimaranus (FCI) WONDERFULL LIFE
      punktów: 54
    • 18.
      KOKA Taka Toka
      punktów: 46
    • 19.
      SLASH Camistar (FCI)
      punktów: 38
    • -
      DAJNA Podlaski Przełom
      dyplom: punktów: 96
    • -
      SHADOW NIGHT z Mahagonii
      dyplom: punktów: 81
    • -
      KARUZELA Anons FCI
    • -
      XERROX vom Musterland
    • -
      KAPADOR Bobrujące Rudzielce
      punktów: 68
    • -
      AICA vom Ruhlskopf
    • -
      ALESSA vom Ruhlskopf
    • 1.
      RODI Remisit
      dyplom: punktów: 120
    • 2.
      MARS z Łabędziej 33 (FCI)
      dyplom: punktów: 120
    • 3.
      ARGO z Javoroveho vrchu-Beskyd
      dyplom: punktów: 120
    • 4.
      KONAN Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 115
    • 5.
      Xever von der Wildeck
      dyplom: punktów: 115
    • 6.
      GOYA z Wdeckiego Parku
      dyplom: punktów: 115
    • 7.
      RIKO Nowosolna
      dyplom: punktów: 114

Harmonogram

Program
8:00 - 9:00  Rejestracja psów biorących udział w  próbach  (Biskupin)
9:00 Rozpoczęcie Prób pracy  (Biskupin)
 10:00 - Rozpoczęcie oceny pracy psów w poszczególnych konkurencjach:
Posłuszeństwo (Biskupin)
Pole, woda -  (Biskupin)
15:30-16:30 Oficjalne zakończenie i ogłoszenie wyników
Przy rejestracji psa na próbach pracy  należy przedstawić rodowód psa, świadectwo lekarsko-weterynaryjne oraz inne dokumenty zgodnie z wymaganiami regulaminu, oraz legitymację ZKwP

Próby pracy wyżłów i psów myśliwskich małych ras - Bydgoszcz - Biskupin

15 sierpień 2013
  • Próby pracy polowej wyżłów

    15 sierpień 2013 09:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Jedliński Janusz
    • Koperski Marian
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Tułodziecki Sylwester
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras

    15 sierpień 2013 09:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina
    • Siejkowski Leszek Ignacy