System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Konkursy pracy jamników wszechstronnych
    • 1.
      SHUMY della Val Vezzeno
      dyplom: punktów: 240
    • 2.
      DUMA z Siwcowego Grodu
      dyplom: punktów: 239
    • 3.
      GOR z Budskeho dvora
      dyplom: punktów: 238
    • 4.
      DRAKO Z Siwcowego Grodu
      dyplom: punktów: 230
    • 5.
      LENA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 216
    • 6.
      TAJGA Złamany Szelą
      dyplom: punktów: 220
    • -
      ETOS Rogowskie Jeziora
      punktów: 139
    • -
      CIOS Stary Trop
      punktów: 205
    • -
      GLENNY Cheiron Bohemia
      punktów: 168
    • -
      CZARDASZ Złamany Szeląg
      punktów: 224
    • -
      LYSS Jamador
      punktów: 20
    • -
      PIRRO ż Pogodnej Doliny
      punktów: 224
    • -
      ASHOT Stary Trop
      punktów: 20
    • -
      ZEPI z Rydlewa
      punktów: 24
    • -
      MINTAKA Raptor
      punktów: 112
    • -
      DEL PIERO z Rostenskych bori
      punktów: 116
    • -
      CHRISTIE z Matulkova Hajenstvi
      punktów: 152
    • -
      REX z Rechte
      punktów: 116
    • -
      MAGIC KNIGHT Basta
      punktów: 20

Harmonogram

7 września (sobota)
  • 8.30 - Rejestracja psów biorących udział w Konkursach, badanie weterynaryjne - Biskupin
  • 9.00 - uroczyste otwarcie XV Międzynarodowego Konkursu Pracy Jamników Wszechstronnych, losowanie numerów startowych - Biskupin
  • 9.30 - rozpoczęcie pracy psów posłuszeństwo, odłożenie i reakcja na strzał w trakcie polowania (grupowo) - Oćwieka
  • 10.00 - posłuszeństwo indywidualne: jamniki wszechstronne
  • 10.15 - praca w zagrodzie - Oćwieka
  • 11.00 - praca po farbie - Oćwieka
  • 16.00 - praca w norze "lis" - Biskupin (nora - konkurs wszechstronny)
  • 18.30 - zakończenie pracy psów
  • 19.00 - oficjalne zakończenie  XV Międzynarodowego Konkursu Pracy Jamników Wszechstronnych oraz wręczenie dyplomów i nagród.

XV Międzynarodowy Konkurs Pracy Jamników Wszechstronnych - XV INTERNATIONALE VIELSEITIGKEITPRUFUNG FUR DACHSHUNDE

07 wrzesień 2013
  • Konkursy pracy jamników wszechstronnych

    07 wrzesień 2013 08:30
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brabletz Andrzej
    Sędziowie:
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Oset Tomasz
    • Osterwalder Robert
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina
    • Siejkowski Leszek Ignacy
    • Sołtysiński Andrzej Jan
    • Švec Jarosłav