System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Ocena pracy tropowców
  • Ocena pracy posokowców
    • 1.
      TIAMANT HAPPY AND LUCKY
      dyplom: punktów: 115 rasa: Springer spaniel angielski
    • 2.
      AQUA-BITNA z łabędziej 33
      dyplom: punktów: 100 rasa: Płochacz niemiecki – Wachtelhund
    • 3.
      BETA Stary Strop
      dyplom: punktów: 100 rasa: Jamnik szorstkowłosy standard
    • 4.
      HALLO Psy Przyszłości
      dyplom: punktów: 92 rasa: Cocker spaniel angielski
    • 5.
      TRASZKA Ogarusy
      dyplom: punktów: 83 rasa: Ogar polski
    • 6.
      GAJA z Wdeckiego Parku
      dyplom: punktów: 82 rasa: Płochacz niemiecki – Wachtelhund
    • -
      COCO Bat Diabelska Sfora (FCI)
      rasa: Płochacz niemiecki – Wachtelhund
    • 1.
      BABKA CYTRYNOWA Hazba
      dyplom: punktów: 120
    • 2.
      CAR spod Orlieho Hniezda
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      I'm Neptun Russet Tail
      dyplom: punktów: 80 rasa: Posokowiec bawarski
    • 4.
      KSENA z Doliny Żab
      dyplom: punktów: 72 rasa: Posokowiec bawarski
    • 5.
      ASTRA Lesznowska Sfora
      dyplom: punktów: 69 rasa: Posokowiec bawarski
    • 6.
      GRETA Posokowce z Niebieskich Źródeł
      dyplom: punktów: 66
    • -
      PROPROFESOR BAWAR z Jeleniego Zdroju
      punktów: 36 rasa: Posokowiec bawarski
    • -
      BIG Trzciniecki Afekt
      rasa: Posokowiec bawarski
    • -
      BURA z Łosiego Dworku
      rasa: Posokowiec bawarski
    • -
      AIRIN od Ztraceneho parohu
      punktów: 36 rasa: Posokowiec hanowerski
    • -
      FIONA Posokowce z Niebieskich Źródeł
      rasa: Posokowiec bawarski

Harmonogram

- godz. 8,00 - przyjazd menerów z psami, rejestracja przybycia i badanie weterynaryjne psów,
- godz. 8,30 - otwarcie Konkursu i losowanie numerów startowych,
- godz. 9,00 - wyjazd w teren i ocena pracy psów przez zespoły sędziów,
- około godz. 16,30 - zakończenie Konkursu (ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród.

Regionalny Konkurs Posokowców i Tropowców .

19 październik 2013
Miejsce
Siedziba Nadleśnictwa Dąbrowa  (86-131 Jeżewo, ul. Leśna 25 tel. 52/331-87-13)
  • Ocena pracy tropowców

    19 październik 2013 09:00
    Jeżewo k/Świecia Nadleśnictwo Dąbrowa

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Wysińśki Mieczysław
    Sędziowie:
    • Błaszczyk Grzegorz
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Agnieszka
  • Ocena pracy posokowców

    19 październik 2013 09:00
    Jeżewo k/Świecia Nadleśnictwo Dąbrowa

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Wysińśki Mieczysław
    Sędziowie:
    • Błaszczyk Grzegorz
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Agnieszka
    • Tęgowski Witold