System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Próby pracy dzikarzy
  • Próby pracy norowców "Jamniki"
  • Próby pracy norowców "Teriery"
  • Próby pracy polowej wyżłów
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras
    • 1.
      KONAN Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 99
    • 2.
      JUTTA Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 99
    • 3.
      MR.MAX Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 96
    • 4.
      BILBO vom Kitzermann
      dyplom: punktów: 96
    • 5.
      BRANDO z Dworu Grodno
      dyplom: punktów: 96
    • 6.
      DENAR z Przystani Wodniackiej FCI
      dyplom: punktów: 84
    • 7.
      JAK z Kniei nad Browiną
      dyplom: punktów: 82
    • 8.
      BILA z Pałuckiego Czaplińca
      dyplom: punktów: 77
    • 9.
      AQUA-BITNA z łabędziej 33
      dyplom: punktów: 67
    • 10.
      ODI Lisia Przygoda
      dyplom: punktów: 66
    • 11.
      X - FRYC Myśliwski Tabor
      dyplom: punktów: 65
    • 12.
      GISA z Lutomia /FCI/
      dyplom: punktów: 59
    • 13.
      TOLY zo Skalickej
      punktów: 56
    • -
      HELA z Miradzkiego Lasu
      punktów: 12
    • 1.
      ORCHIS zo Šraneckých borin
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      BILBO vom Kitzermann
      dyplom: punktów: 94
    • 3.
      DENAR z Przystani Wodniackiej FCI
      dyplom: punktów: 93
    • 1.
      HELA z Miradzkiego Lasu
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      JUTTA Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      ODI Lisia Przygoda
      dyplom: punktów: 94
    • 4.
      TOLY zo Skalickej
      dyplom: punktów: 82
    • 5.
      JAK z Kniei nad Browiną
      dyplom: punktów: 72
    • -
      X - FRYC Myśliwski Tabor
    • 1.
      SPAIK Sara Breton/FCI/
      dyplom: punktów: 96
    • 2.
      JURAND z Orszaku Chrobrego
      dyplom: punktów: 86
    • 3.
      HERA z Cewlińskiego Dębu
      dyplom: punktów: 78
    • -
      DASZA z Cewlińskiego Dębu
      punktów: 4
    • -
      HERO z Cewlińskiego Dębu
    • 1.
      KASTOR vom Hinterbach
      dyplom: punktów: 120
    • 2.
      GAMA-BITNA z Łabędziej 33 (FCI)
      dyplom: punktów: 120
    • 3.
      KONAN Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 115
    • 4.
      AQUA-BITNA z łabędziej 33
      dyplom: punktów: 114
    • 5.
      ASTERIX z Łabędziej 33 (FCI)
      dyplom: punktów: 111
    • -
      Klovstamons FAIRYTALE OF NEW YORK
      punktów: 60

Harmonogram

8:00 - 9:00  Rejestracja psów biorących udział w  próbach  (Biskupin)
9:00 Rozpoczęcie Prób pracy  (Biskupin)
10:00 - Rozpoczęcie oceny pracy psów w poszczególnych konkurencjach:
Posłuszeństwo dla psów biorących udział w próbach dzikarzy i norowców  (Oćwieka) dla psów biorących udział w próbach wyżłów - (Biskupin)
Zagroda dla psów biorących udział w próbach dzikarzy (Oćwieka)
Nora dla psów biorących udział w próbach norowców (Biskupin)
Pole, woda, dla psów biorących udział w próbach wyżłów i psów małych ras myśliwskich (Biskupin)
15:30-16:30 Oficjalne zakończenie i ogłoszenie wyników
 
 Przy rejestracji psa na próbach pracy  należy przedstawić rodowód psa lub kopię metryki, świadectwo lekarsko-weterynaryjne oraz inne dokumenty zgodnie z wymaganiami regulaminu.

 

Wiosenne próby psów myśliwskich

02 maj 2014
Organizatorzy:
Zarząd Okręgowy PZŁ w Bydgoszczy
Nadleśnictwo Gołąbki
Koło Łowieckie Nr 119 „Szarak” w Biskupinie
  • Próby pracy dzikarzy

    02 maj 2014 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Nawrot Henryk
    • Oset Tomasz
    • Siejkowski Leszek Ignacy
  • Próby pracy norowców "Jamniki"

    02 maj 2014 08:00
    Buskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Brodziński Janusz
    • Oset Tomasz
    • Siejkowski Leszek Ignacy
  • Próby pracy norowców "Teriery"

    02 maj 2014 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Brodziński Janusz
    • Oset Tomasz
    • Siejkowski Leszek Ignacy
  • Próby pracy polowej wyżłów

    02 maj 2014 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina
    • Siejkowski Leszek Ignacy
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras

    02 maj 2014 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina
    • Siejkowski Leszek Ignacy