System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Próby pracy polowej wyżłów
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras
  • Próby pracy dzikarzy
    • 1.
      ALICE Wunderfeld
      dyplom: punktów: 100
    • 1.
      ALMA Wunderfeld
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      ARNO Wunderfeld
      dyplom: punktów: 92
    • 4.
      TOKAJ Zimny Trop
      dyplom: punktów: 91
    • 5.
      GANDALF ze Skolnitego
      dyplom: punktów: 91
    • 6.
      ZEUS z Halikarnasu
      dyplom: punktów: 87
    • 7.
      FORA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 87
    • 8.
      BAJKA z Czarnego Dworu
      dyplom: punktów: 84
    • 9.
      BIRMA Borowy Swit
      dyplom: punktów: 83
    • 10.
      DRAGO z Bolatic
      dyplom: punktów: 82
    • 11.
      KASHI Natolińskie Wzgórza
      dyplom: punktów: 75
    • 12.
      Canis Fortuna YELLOW MISS
      dyplom: punktów: 70
    • 13.
      Macho Grey Fellow (FCI)
      dyplom: punktów: 64
    • 14.
      FIGA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 62
    • 15.
      Weimaranus NORTH STAR
      punktów: 62
    • 16.
      Boronkai Bingó
      punktów: 58
    • -
      THE GOLDEN CUP Carski Trakt
      punktów: 25
    • -
      NIKI THE GREY HUNTER Camaxtli
      punktów: 33
    • -
      BONA z Kończyckiej Wsi
      punktów: 20
    • -
      RIO DE JANEIRO MAGYAR-TIM
    • 1.
      OGI Węgorzewski Postarch (FCI)
      dyplom: punktów: 120
    • 2.
      KAMIR Kukrzysko (FCI)
      dyplom: punktów: 115
    • 3.
      ASTA z Mosińskich Borów (FCI)
      dyplom: punktów: 115
    • 4.
      FIGO od Walczaka
      dyplom: punktów: 115
    • 5.
      Klovstamons FAIRYTALE OF NEW YORK
      dyplom: punktów: 115
    • 6.
      AXA Remisit
      dyplom: punktów: 95
    • 7.
      KNAPP Kukrzysko (FCI)
      dyplom: punktów: 79
    • 8.
      CADI LLYGAD CRAFF
      punktów: 74
    • -
      JACKIE z Łabędziej 33 (FCI)
      punktów: 89
    • 1.
      BUKI z Wejherowskiej Bukowiny
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      JAK z Kniei nad Browiną
      dyplom: punktów: 93
    • 3.
      DAGA VOM ASSTRAATA
      dyplom: punktów: 89
    • 4.
      OGI Węgorzewski Postarch (FCI)
      dyplom: punktów: 79
    • 5.
      KARO Cicha Swora
      dyplom: punktów: 78
    • 6.
      ODI Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 78
    • 7.
      Lobo Cicha Sfora
      dyplom: punktów: 75
    • 8.
      CODO od Fiszera (FCI) 244
      dyplom: punktów: 93
    • 9.
      VERITAS Petrus et Lupus FCI
      dyplom: punktów: 68
    • 10.
      KNAPP Kukrzysko (FCI)
      punktów: 68
    • -
      HELA z Miradzkiego Lasu
      punktów: 12

Harmonogram

8:00 - 9:00  Rejestracja psów biorących udział w  konkursach   (Biskupin k. Żnina)
9:00 Rozpoczęcie prób i konkursów(Biskupin k. Żnina)
10:00 - Rozpoczęcie oceny pracy psów w poszczególnych konkurencjach:
16:30 – 17:00 Oficjalne zakończenie i ogłoszenie wyników

Próby psów myśliwskich im. Stanisława Czabańskiego

15 sierpień 2014
Organizatorzy: Zarząd Okręgowy PZŁ w Bydgoszczy, Nadleśnictwo Gołąbki, Koło Łowieckie Nr 119 „Szarak” w Biskupinie
Noclegi:
Przystań Biskupińska, www.biskupin.com.pl , tel. 608-100-744
Zajazd w Biskupinie, www.noclegibiskupin.pl , tel. 506-495-505
  • Próby pracy polowej wyżłów

    15 sierpień 2014 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Bocianowski Marian Paweł
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Oset Tomasz
    • Tułodziecki Sylwester
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras

    15 sierpień 2014 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Bocianowski Marian Paweł
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Oset Tomasz
    • Rudziński Jakub
    • Tułodziecki Sylwester
  • Próby pracy dzikarzy

    15 sierpień 2014 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Frąszczak Marek Jan
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina