System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"
  • Konkursy pracy norowców "Teriery"
    • 1.
      REX z Rechte
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      LYSS Jamador
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      CZANGA Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 100
    • 4.
      CIOS Stary Trop
      dyplom: punktów: 100
    • 5.
      DENAR z Przystani Wodniackiej FCI
      dyplom: punktów: 100
    • 6.
      DORA Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 100
    • 7.
      ZAWISZA z Rylewa
      dyplom: punktów: 100
    • 8.
      NUKA z Kniei nad Browiną
      dyplom: punktów: 100
    • 9.
      CZARDASZ Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 100
    • 10.
      Ravnsager`s HARRY POTTER AKASUT
      dyplom: punktów: 68
    • 11.
      BUKI z Wejherowskiej Bukowiny
      dyplom: punktów: 61
    • -
      SISI z Rydlewa
      punktów: 8
    • 1.
      AZJA Diabelski Młyn
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      DIKA z Miradzkiego Lasu
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      CARLOS z Herbu Sapały
      dyplom: punktów: 100
    • 4.
      HELA z Miradzkiego Lasu
      dyplom: punktów: 100
    • 5.
      BACO Pajapongo
      dyplom: punktów: 100
    • 6.
      MARIGOLD Mag-Fen FCI
      dyplom: punktów: 100
    • 7.
      ZRYW Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 100
    • 8.
      WIZA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 98
    • 9.
      MOKA Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 94
    • 10.
      Lobo Cicha Sfora
      dyplom: punktów: 94
    • 11.
      KOKA Rudy Urwis z Pniew
      dyplom: punktów: 94
    • 12.
      JAK z Kniei nad Browiną
      dyplom: punktów: 92
    • 13.
      DAGA VOM ASSTRAATA
      dyplom: punktów: 90
    • -
      FRANCINE Folly Gold Floren
      punktów: 8

Harmonogram

  • 8.30 - Rejestracja psów biorących udział w Konkursach, badanie weterynaryjne - Biskupin
  • 9.00 - uroczyste otwarcie Krajowego konkursu norowców losowanie numerów startowych - Biskupin
  • 10.00 - posłuszeństwo
  • 14.00 - praca w norze "lis" - Biskupin
  • 18.30 - zakończenie pracy psów
  • 19.00 - oficjalne zakończenie  Krajowego Konkursu Norowców oraz wręczenie dyplomów i nagród.

Krajowy konkurs norowców im. Stanisława Czabańskiego

15 sierpień 2014

Organizatorzy: Zarząd Okręgowy PZŁ w Bydgoszczy Nadleśnictwo Gołąbki Koło Łowieckie Nr 119 „Szarak” w Biskupinie

  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"

    15 sierpień 2014 09:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Frąszczak Marek Jan
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina
  • Konkursy pracy norowców "Teriery"

    15 sierpień 2014 09:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Frąszczak Marek Jan
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina