System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Próby pracy polowej wyżłów
  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"
  • Konkursy pracy norowców "Teriery"
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras
  • Próby pracy dzikarzy
    • 1.
      LARA z Więcborskich Pól
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      ORSALIA Hubertówka znad Parsęty
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      OZZY Hubertówka znad Parsęty
      dyplom: punktów: 100
    • 4.
      IZYDA z Tropu Kamionki
      dyplom: punktów: 100
    • 5.
      INA znad Modejki
      dyplom: punktów: 100
    • 6.
      ZULUS z Lasu Łęgowego
      dyplom: punktów: 100
    • 7.
      BUSZÓWKA Jantar Rawki
      dyplom: punktów: 100
    • 8.
      BEST BUTTERFLY FROM Setamber
      dyplom: punktów: 96
    • 9.
      LENNY z Więcborskich Pól
      dyplom: punktów: 95
    • 10.
      AJRON Dorrenthorn
      dyplom: punktów: 95
    • 11.
      GAS Vives Bohemia
      dyplom: punktów: 92
    • 12.
      HEROINE OF WISDOM All Irish Gold
      dyplom: punktów: 91
    • 13.
      ZOYA vom Musterland
      dyplom: punktów: 91
    • 14.
      ASLAN Dorrenthorn (FCI)
      dyplom: punktów: 90
    • 15.
      ICTUS A-Awa
      dyplom: punktów: 83
    • 16.
      ZEUS z Halikarnasu
      dyplom: punktów: 83
    • 17.
      ALGA z Milanowskich Łąk
      dyplom: punktów: 85
    • 18.
      ANTHA Dorrenthorn (FCI)
      dyplom: punktów: 80
    • 19.
      Canis Fortuna (FCI) ZWADA
      dyplom: punktów: 80
    • 20.
      SKY"BUTTERFLY Star of Elune
      dyplom: punktów: 64
    • 21.
      OLIVIA Silver Friend
      dyplom: punktów: 60
    • -
      HARES Rawicka Sfora
    • -
      OLD TIME CASINO ROYAL z Arislandu (FCI)
    • -
      VICTOR'S VERY VALENTINO Simarilion
    • -
      GLORIE Myśliwski Tabor
      punktów: 35
    • -
      IGA znad Modejki
      punktów: 37
    • -
      TESSA FLOWER OF SCOTLAND Tesab-Aksed
      punktów: 52
    • -
      NELA z Polany Kłapouchego
    • -
      MILA z Milanowskich Łąk /FCI/
    • 1.
      WERA Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      CZANGA Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      LUCY in the Sky Onyx Moravia
      dyplom: punktów: 100
    • 4.
      AMFA Kowalskie Błota (FCI)
      dyplom: punktów: 100
    • 5.
      CHRISTIE z Matulkova Hajenstvi
      dyplom: punktów: 98
    • 6.
      TAJGA Złamany Szelą
      dyplom: punktów: 98
    • 7.
      IRA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 95
    • 8.
      ZOJA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 73
    • -
      KLEO z Modrza
    • -
      AZJA Kowalskie Blota (FCI)
      punktów: 7
    • -
      MARTYNIKA Herbu Kopidołek
    • -
      AXEL Dobre Zacisze
      punktów: 6
    • -
      BUKI z Wejherowskiej Bukowiny
      punktów: 8
    • -
      DENAR z Przystani Wodniackiej FCI
      punktów: 31
    • -
      WOX Rogowskie Jeziora
      punktów: 8
    • 1.
      FUNNY GIRL Bohemia Platina
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      KOKA Rudy Urwis z Pniew
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      MARIGOLD Mag-Fen FCI
      dyplom: punktów: 100
    • 4.
      HELA z Miradzkiego Lasu
      dyplom: punktów: 100
    • 5.
      AZJA Diabelski Młyn
      dyplom: punktów: 90
    • -
      JACKSON POLLOCK Łubu Dubu FCI
    • -
      BACO Pajapongo
      punktów: 8
    • 1.
      Gorgeous Three Ponds Valley
      dyplom: punktów: 120
    • 2.
      HORUS Hebanowa Sfora
      dyplom: punktów: 111
    • -
      KLEO z Modrza
    • 1.
      JUTRZENKA ze Starej Rzeki
      dyplom: punktów: 99
    • 2.
      GROM Goniec Kaszubski
      dyplom: punktów: 99
    • 3.
      WERA Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 92
    • 4.
      LE`BALDUR z Rydlewa
      dyplom: punktów: 93
    • 5.
      KADR spod Wilczego Krza
      dyplom: punktów: 92
    • 6.
      AXEL Dobre Zacisze
      dyplom: punktów: 90
    • 7.
      LARA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 78
    • 8.
      POLKA Asanegra FCI
      dyplom: punktów: 69
    • 9.
      WOX Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 60
    • -
      KLEO z Modrza
    • -
      HALKA z Nadodrzańskich Łęgów
    • -
      AZJA Kowalskie Blota (FCI)
      punktów: 11
    • -
      MONTANA Herbu Kopidołek
      punktów: 12
    • -
      KAJA z Miradzkiego Lasu
    • -
      HUGO z Wdeckiego Parku

Harmonogram

5:30 - 6:00  Rejestracja psów biorących udział w  konkursach   (Biskupin k. Żnina)
6:00 Rozpoczęcie prób i konkursów(Biskupin k. Żnina)
6:00 - Rozpoczęcie oceny pracy psów w poszczególnych konkurencjach:
16:30 – 17:00 Oficjalne zakończenie i ogłoszenie wyników

Próby i konkursy psów myśliwskich im. "S.Czabańskiego"

15 sierpień 2015
Organizatorzy: Zarząd Okręgowy PZŁ w Bydgoszczy, Nadleśnictwo Gołąbki, Koło Łowieckie Nr 119 „Szarak” w Biskupinie
Noclegi:
Przystań Biskupińska, www.biskupin.com.pl , tel. 608-100-744
Zajazd w Biskupinie, www.noclegibiskupin.pl , tel. 506-495-505
  • Próby pracy polowej wyżłów

    15 sierpień 2015 06:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Siejkowski Leszek Ignacy
    Sędziowie:
    • Bocianowski Marian Paweł
    • Burski Wojciech
    • Koperski Marian
    • Majbrodzki Krzysztof
  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"

    15 sierpień 2015 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Oset Tomasz
    Sędziowie:
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina
    • Rudziński Jakub
  • Konkursy pracy norowców "Teriery"

    15 sierpień 2015 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Oset Tomasz
    Sędziowie:
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina
    • Rudziński Jakub
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras

    15 sierpień 2015 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Siejkowski Leszek Ignacy
    Sędziowie:
    • Bocianowski Marian Paweł
    • Burski Wojciech
    • Majbrodzki Krzysztof
  • Próby pracy dzikarzy

    15 sierpień 2015 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Siejkowski Leszek Ignacy
    Sędziowie:
    • Frąszczak Marek Jan
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina
    • Rudziński Jakub