System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Ocena pracy retrieverów B
    • 1.
      She is Like The Wind FIDŻI
      dyplom: punktów: 140
    • 2.
      Compendio EYRAN
      dyplom: punktów: 140
    • 3.
      ANSARI Forest and River
      dyplom: punktów: 140
    • 4.
      She Is Like The Wind FANTER
      dyplom: punktów: 135
    • 5.
      Aguamanda’s SUPERMARIO
      dyplom: punktów: 130
    • 6.
      LIGUSTR Cotoneaster
      dyplom: punktów: 128
    • 7.
      Compendio EMILLIE
      dyplom: punktów: 125
    • 8.
      She Is Like The Wind FOR PLEASURE
      dyplom: punktów: 122
    • 9.
      DIANA Margabi
      dyplom: punktów: 108
    • 10.
      VEI FOREST RIVER NEW Kelecsky poklad
      dyplom: punktów: 113
    • 11.
      ZETOR Cotoneaster
      dyplom: punktów: 102
    • 12.
      Escudo EXTREME RAIN FOR DOLBIA
      dyplom: punktów: 101
    • 13.
      Dolbia JANE GREY
      dyplom: punktów: 98
    • 14.
      ABABU Anpi Buffyland
      dyplom: punktów: 95
    • 15.
      ALPA WERY Syberia
      dyplom: punktów: 83
    • -
      AMIR WERY Syberia
      punktów: 89
    • -
      Dolbia L'AMOUR
      punktów: 65
    • -
      BIGRAF Grzybowskich Pól
      punktów: 16
    • -
      OWEN Anpi Buffyland
      punktów: 87

Harmonogram

Program
8:00 - 9:00  Rejestracja psów biorących udział w  konkursach (Biskupin k. Żnina)
9:00   - Rozpoczęcie konkursów i losowanie numerów startowych (Biskupin k. Żnina)
10:00 - Rozpoczęcie oceny pracy psów w poszczególnych konkurencjach:
14:00 – 15:00 Oficjalne zakończenie i ogłoszenie wyników

Konkurs Retrieverów Kl. A, B

16 sierpień 2015
Organizatorzy:
Zarząd Okręgowy PZŁ w Bydgoszczy
Nadleśnictwo Gołąbki
Koło Łowieckie Nr 119 „Szarak” w Biskupinie
  • Ocena pracy retrieverów B
    ocena podstawowa

    16 sierpień 2015 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Siejkowski Leszek Ignacy
    Sędziowie:
    • Bocianowski Marian Paweł
    • Burski Wojciech
    • Frąszczak Marek Jan
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina
    • Rudziński Jakub