System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"
  • Konkursy pracy dzikarzy
  • Konkursy pracy jamników wszechstronnych
    • -
      WERA Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 100
    • -
      AXEL Dobre Zacisze
      dyplom: punktów: 99
    • -
      Dvinskie Zori SHOLKOVAYA NOCH
      dyplom: punktów: 99
    • -
      ZMIJA z Siwcowego Grodu
      dyplom: punktów: 93
    • -
      BUKI z Wejherowskiej Bukowiny
      dyplom: punktów: 124
    • 1.
      CZANGA Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 230
    • 2.
      Borůvka z Pradedova reviru
      dyplom: punktów: 221
    • 3.
      WINNO z Vlcetina
      dyplom: punktów: 215
    • 4.
      CHRISTIE z Matulkova Hajenstvi
      dyplom: punktów: 234
    • 5.
      Cora Jova Dolinka
      dyplom: punktów: 227
    • 6.
      NANUK Valentinka
      dyplom: punktów: 223
    • 7.
      DENAR z Przystani Wodniackiej FCI
      dyplom: punktów: 227
    • 8.
      CIOS Stary Trop
      dyplom: punktów: 213
    • 9.
      HAGA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 194
    • 10.
      CHARLESTON Mirojan Bohemia
      dyplom: punktów: 200
    • 11.
      LILAVATHI Raptor
      dyplom: punktów: 197
    • -
      ZMIJA z Siwcowego Grodu
      punktów: 105
    • -
      AXEL Dobre Zacisze
      punktów: 225
    • -
      Dvinskie Zori SHOLKOVAYA NOCH
      punktów: 103
    • -
      Dvinskie Zori IN STILE
    • -
      WERA Rogowskie Jeziora
      punktów: 218
    • -
      BUKI z Wejherowskiej Bukowiny
      punktów: 131

Harmonogram

05 września 2015 r.
  • 7.00 - Rejestracja psów biorących udział w Konkursach, badanie weterynaryjne - Biskupin
  • 8.00 - uroczyste otwarcie XVII Międzynarodowego Konkursu Pracy Jamników Wszechstronnych, losowanie numerów startowych - Biskupin
  • 8.30 - rozpoczęcie pracy psów posłuszeństwo, odłożenie i reakcja na strzał w trakcie polowania (grupowo) - Oćwieka
  • 9.00 - posłuszeństwo indywidualne: jamniki wszechstronne
  • 9.15 - praca w zagrodzie - Oćwieka
  • 10.00 - praca po farbie - Oćwieka
  • 15.00 - praca w norze "lis" - Biskupin (nora - konkurs wszechstronny)
  • 17.30 - zakończenie pracy psów
  • 18.00 - oficjalne zakończenie  XVII Międzynarodowego Konkursu Pracy Jamników Wszechstronnych oraz wręczenie dyplomów i nagród.

XVII Międzynarodowy Konkurs Pracy Jamników Wszechstronnych - XVII INTERNATIONALE VIELSEITIGKEITPRUFUNG FUR DACHSHUNDE

05 wrzesień 2015
  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Siejkowski Leszek Ignacy
    Sędziowie:
    • Brodziński Janusz
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Oset Tomasz
    • Švec Jarosłav
  • Konkursy pracy dzikarzy
    psy pracujące pojedynczo

    Konkurs na zagrodzie do 5 ha

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Siejkowski Leszek Ignacy
    Sędziowie:
    • Brodziński Janusz
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Oset Tomasz
    • Sołtysiński Andrzej Jan
    • Švec Jarosłav
  • Konkursy pracy jamników wszechstronnych

    05 wrzesień 2015 08:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Siejkowski Leszek Ignacy
    Sędziowie:
    • Brodziński Janusz
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Oset Tomasz
    • Sołtysiński Andrzej Jan
    • Švec Jarosłav