System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Próby pracy norowców "Jamniki"
  • Próby pracy norowców "Teriery"
  • Próby pracy dzikarzy
  • Próby pracy polowej wyżłów
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras
  • Konkursy pracy jamników króliczych
    • 1.
      EQUITY Jamador
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      ARGO Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 82
    • 3.
      AZJA Kowalskie Blota (FCI)
      dyplom: punktów: 86
    • 4.
      UTA z Tesinovskych buku
      dyplom: punktów: 69
    • 1.
      CYRUS z Lipowego Kojca
      dyplom: punktów: 88
    • 2.
      FART Wiatrowe Pole
      dyplom: punktów: 88
    • -
      AGENT z Głębokich Brodów
      punktów: 7
    • 1.
      YENA Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      TRISTAN Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 99
    • 3.
      URS Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 97
    • 4.
      Tayga
      dyplom: punktów: 89
    • 5.
      AGENT z Głębokich Brodów
      dyplom: punktów: 84
    • 6.
      ARGO Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 71
    • 7.
      CYRUS z Lipowego Kojca
      dyplom: punktów: 63
    • -
      Harmonia El-Halem
    • -
      HUGO Venator Magnus
      punktów: 7
    • -
      FART z Potockiego Matecznika
      punktów: 12
    • -
      EQUITY Jamador
      punktów: 12
    • -
      AZJA Kowalskie Blota (FCI)
      punktów: 7
    • -
      FART Wiatrowe Pole
      punktów: 65
    • -
      FOKUS z Obrzańskiej Kniei
    • -
      ATOS Rogowskie Jeziora
      punktów: 12
    • -
      AXA Rogowskie Jeziora
      punktów: 9
    • 1.
      ZARA
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      IGA z króliczego Dołka
      dyplom: punktów: 97
    • 3.
      BRYZA z Wejherowskiej Bukowiny
      dyplom: punktów: 92
    • -
      DAFNE Rokitnikowa Ostoja
    • 1.
      AKSEL z Szubina
      dyplom: punktów: 101
    • 2.
      FREYA WHITE LADY Dream Passion
      dyplom: punktów: 101
    • 3.
      FART z Potockiego Matecznika
      dyplom: punktów: 90
    • 1.
      GABI z Damasławka
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      MOONLIGHT Red Horses (FCI)
      dyplom: punktów: 90
    • -
      MACIEJKA Murkamka
      punktów: 8
    • -
      AKTORKA Red Horses
      punktów: 6
    • -
      ARTYSTKA Red Horses
      punktów: 8

Harmonogram

8:00 - 9:00  Rejestracja psów biorących udział w  próbach i konkursach (Biskupin)
9:00             Rozpoczęcie Prób pracy  (Biskupin)
10:00 -           Rozpoczęcie oceny pracy psów w poszczególnych konkurencjach:
    Posłuszeństwo dla psów biorących udział w próbach psów małych ras myśliwskich, norowców i dzikarzy (Oćwieka)  dla psów biorących udział w próbach wyżłów - (Biskupin)
    Zagroda dla psów biorących udział w próbach dzikarzy (Oćwieka)
    Nora dla psów biorących udział w próbach norowców  i konkursach jamników króliczych  (Biskupin)
    Pole, woda, dla psów biorących udział w próbach wyżłów i psów małych ras myśliwskich (Biskupin)
15:30-16:30 Oficjalne zakończenie i ogłoszenie wyników
 
 Przy rejestracji psa na próbach pracy  należy przedstawić rodowód psa, świadectwo lekarsko-weterynaryjne oraz inne dokumenty zgodnie z wymaganiami regulaminu.

 

 

 

Wiosenne próby pracy psów myśliwskich im. Bolesława Kozłowskiego

03 maj 2016

Organizatorzy:

Zarząd Okręgowy PZŁ w Bydgoszczy

Nadleśnictwo Gołąbki

Koło Łowieckie Nr 119 „Szarak” w Biskupinie

  • Próby pracy norowców "Jamniki"

    03 maj 2016 09:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Czesnowski Andrzej
    • Frąszczak Marek
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Koperski Marian
  • Próby pracy norowców "Teriery"

    03 maj 2016 09:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Czesnowski Andrzej
    • Frąszczak Marek
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Koperski Marian
  • Próby pracy dzikarzy

    03 maj 2016 09:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Czesnowski Andrzej
    • Frąszczak Marek
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Koperski Marian
  • Próby pracy polowej wyżłów

    03 maj 2016 09:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Czesnowski Andrzej
    • Frąszczak Marek
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
    • Koperski Marian
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras

    03 maj 2016 09:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Czesnowski Andrzej
    • Frąszczak Marek
    • Hubaj-Ludowicz Hanna
  • Konkursy pracy jamników króliczych

    03 maj 2016 09:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Brodziński Janusz
    • Frąszczak Marek
    • Hubaj-Ludowicz Hanna