System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Próby pracy polowej wyżłów
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras
  • Próby pracy dzikarzy
  • Konkursy pracy norowców "Teriery"
  • Wodny konkurs dla wyżłów
  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"
    • 1.
      MARCO Fantastic of Miki
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      ISTRA z Króliczego Dołka
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      ARON Wystrzałowa Stójka
      dyplom: punktów: 95
    • 4.
      DANTE GREY TEAM Szara Wiara
      dyplom: punktów: 87
    • 5.
      DHARMA GREY TEAM Szara Wiara
      dyplom: punktów: 83
    • 6.
      WERNER Szara Sfora
      dyplom: punktów: 82
    • 7.
      ROZMARYN Bajkowe Rudzielce
      dyplom: punktów: 88
    • 8.
      MONSUN z Orszaku Chrobrego
      dyplom: punktów: 74
    • 9.
      ZINA z SZUBINA
      dyplom: punktów: 78
    • 10.
      JANKA vom Kirchberg
      dyplom: punktów: 78
    • 11.
      TULIA z Orszaku Chrobrego
      dyplom: punktów: 78
    • 12.
      TRIBUZY Star of Elune
      dyplom: punktów: 61
    • 13.
      RAGTIME A-AWA
      punktów: 63
    • -
      BABA_JAGA z Ziemi Łowickiej
    • -
      CERA z Haremu Aresa (FCI)
      punktów: 45
    • -
      RUKOLA Bajkowe Rudzielce
      punktów: 70
    • -
      NITTIS Amber Wind FCI
    • 1.
      DRON Leśnictwo Grądówka (FCI)
      dyplom: punktów: 91
    • 2.
      SULTANA HEART RAISING Ker-Paravel
      dyplom: punktów: 80
    • 3.
      BRYZA z Mosińskich Borów
      dyplom: punktów: 79
    • 4.
      FREDI z Miodowej Kniei (FCI)
      dyplom: punktów: 70
    • 1.
      ORI z Rydlewa
      dyplom: punktów: 92
    • 2.
      YOURTA Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 83
    • 3.
      Jama z Koszęcińskiej Dąbrowy
      dyplom: punktów: 78
    • 4.
      Harmonia El-Halem
      dyplom: punktów: 71
    • 5.
      Beti z Mosińskich Borów
      dyplom: punktów: 70
    • 6.
      ZEGA Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 70
    • -
      BRYZA z Mosińskich Borów
      punktów: 12
    • 1.
      JUTTA Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 99
    • 2.
      HELA z Miradzkiego Lasu
      dyplom: punktów: 94
    • 3.
      CYRUS z Lipowego Kojca
      dyplom: punktów: 94
    • 4.
      WOX Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 92
    • 5.
      FART Wiatrowe Pole
      dyplom: punktów: 96
    • 6.
      ZEGA Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 90
    • -
      JACKSON POLLOCK Łubu Dubu FCI
      punktów: 8
    • -
      AGENT z Głębokich Brodów
      punktów: 8
    • 1.
      Heidi z Doliny Utraty
      dyplom: punktów: 112
    • 2.
      BERTA Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 105
    • 3.
      NANDO Ars Venandi
      dyplom: punktów: 95
    • 4.
      IGOR znad Modejki
      dyplom: punktów: 89
    • 5.
      BORO Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 77
    • 1.
      SAGA z Szubina
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      AXEL Dobre Zacisze
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      ARGO Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 94
    • 4.
      IRA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 73
    • 5.
      MONTANA Herbu Kopidołek
      dyplom: punktów: 73
    • -
      FOCUS vom Kitzermann
      punktów: 7

Harmonogram

8:00 - 9:00  Rejestracja psów biorących udział w  próbach   (Biskupin k. Żnina)
9:00 Rozpoczęcie prób (Biskupin k. Żnina)
10:00 - Rozpoczęcie oceny pracy psów w poszczególnych konkurencjach:
16:30 – 17:00 Oficjalne zakończenie i ogłoszenie wyników

Próby i konkursy psów myśliwskich im. St. Czabańskiego

13 sierpień 2016

Próby i konkursy im. St. Czabańskiego odbywają się w Biskupinie k/Żnina. Zbiórka we Wsi Biskupin w stanicy Koła Łowieckiego Nr 119 "Szarak"

  • Próby pracy polowej wyżłów

    13 sierpień 2016 08:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Nawrot Henryk
    Sędziowie:
    • Bocianowski Marian Paweł
    • Burski Wojciech
    • Frąszczak Marek
    • Koperski Marian
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Agnieszka
    • Rudziński Jakub
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras

    13 sierpień 2016 08:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Nawrot Henryk
    Sędziowie:
    • Bocianowski Marian Paweł
    • Frąszczak Marek
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Agnieszka
    • Rudziński Jakub
  • Próby pracy dzikarzy

    13 sierpień 2016 08:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Nawrot Henryk
    Sędziowie:
    • Frąszczak Marek
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Oset Tomasz
  • Konkursy pracy norowców "Teriery"

    13 sierpień 2016 08:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Nawrot Henryk
    Sędziowie:
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Agnieszka
  • Wodny konkurs dla wyżłów
    uproszczony

    13 sierpień 2016 08:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Nawrot Henryk
    Sędziowie:
    • Frąszczak Marek
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Oset Tomasz
    • Rudziński Jakub
  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"

    13 sierpień 2016 09:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Nawrot Henryk
    Sędziowie:
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Agnieszka