System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"
  • Konkursy pracy dzikarzy
  • Konkursy pracy jamników wszechstronnych
    • -
      CAMILLA TRACY Bohemia Felicitas
      dyplom: punktów: 71
    • -
      MONTY z Kochanecke Cernavy
      dyplom: punktów: 70
    • -
      PUMA Traperska Psiarnia
      dyplom: punktów: 110
    • -
      AVANTI Rębielska Góra
      dyplom: punktów: 96
    • 1.
      AXEL Dobre Zacisze
      dyplom: punktów: 234
    • 2.
      CZANGA Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 220
    • 3.
      BILBO vom Kitzermann
      dyplom: punktów: 216
    • 4.
      VALDA z Dolanske chalupy
      dyplom: punktów: 210
    • 5.
      CZARDASZ Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 208
    • 6.
      ARGO Rogowskie Jeziora
      dyplom: punktów: 219
    • 7.
      HANIBAL z Opatovy stezky
      dyplom: punktów: 164
    • -
      ELSA z Manzelova dvora
      punktów: 42
    • -
      MONTY z Kochanecke Cernavy
      punktów: 88
    • -
      CAMILLA TRACY Bohemia Felicitas
      punktów: 83
    • -
      SAGA z Szubina
      punktów: 47
    • -
      AVANTI Rębielska Góra
      punktów: 96
    • -
      GROT z Miscanthusowych Pól
      punktów: 19
    • -
      PUMA Traperska Psiarnia
      punktów: 113
    • -
      CZANGA Złamany Szeląg

Harmonogram

3 września (sobota)

  • 8.30 - Rejestracja psów biorących udział w Konkursach, badanie weterynaryjne - Biskupin
  • 9.00 - uroczyste otwarcie XVIII Międzynarodowego Konkursu Pracy Jamników Wszechstronnych, losowanie numerów startowych - Biskupin
  • 9.30 - rozpoczęcie pracy psów posłuszeństwo, odłożenie i reakcja na strzał w trakcie polowania (grupowo) - Oćwieka
  • 10.00 - posłuszeństwo indywidualne: jamniki wszechstronne
  • 10.15 - praca w zagrodzie - Oćwieka
  • 11.00 - praca po farbie - Oćwieka
  • 15.30 - praca w norze "lis" - Biskupin (nora - konkurs wszechstronny)
  • 17.30 - zakończenie pracy psów
  • 18.30 - oficjalne zakończenie  XVIII Międzynarodowego Konkursu Pracy Jamników Wszechstronnych oraz wręczenie dyplomów i nagród.

XVIII Międzynarodowy Konkurs Pracy Jamników Wszechstronnych

03 wrzesień 2016
  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Siejkowski Leszek
    Sędziowie:
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Agnieszka
    • Švec Jarosłav
  • Konkursy pracy dzikarzy
    psy pracujące pojedynczo

    Konkurs na zagrodzie do 5 ha

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Siejkowski Leszek
    Sędziowie:
    • Brodziński Janusz
    • Oset Tomasz
    • Pastucha Agnieszka
    • Švec Jarosłav
  • Konkursy pracy jamników wszechstronnych

    03 wrzesień 2016 15:30
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Siejkowski Leszek
    Sędziowie:
    • Böhm Martin
    • Brodziński Janusz
    • Koperski Marian
    • Oset Tomasz
    • Švec Jarosłav