System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"
  • Konkursy pracy norowców "Teriery"
    • 1.
      SAGA z Szubina
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      CZANGA Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      CZARDASZ Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 100
    • 4.
      VALDA z Dolanske chalupy
      dyplom: punktów: 100
    • 5.
      PIRANHA Raptor
      dyplom: punktów: 99
    • 6.
      MONTY z Kochanecke Cernavy
      dyplom: punktów: 94
    • 7.
      FOCUS vom Kitzermann
      dyplom: punktów: 93
    • 8.
      AXEL Dobre Zacisze
      dyplom: punktów: 86
    • 9.
      AZJA Kowalskie Blota (FCI)
      dyplom: punktów: 82
    • 10.
      MONTANA Herbu Kopidołek
      dyplom: punktów: 78
    • 11.
      James Bond z Gniazda fiesty
      dyplom: punktów: 77
    • 12.
      CAMILLA TRACY Bohemia Felicitas
      dyplom: punktów: 73
    • 13.
      BROUK z Bulina
      dyplom: punktów: 67
    • 14.
      AVANTI Rębielska Góra
      dyplom: punktów: 63
    • -
      ELSA z Manzelova dvora
      punktów: 7
    • -
      Dvinskie Zori SHOLKOVAYA NOCH
      punktów: 7
    • -
      DEAR NAOMI Kalokagathia
      punktów: 8
    • 1.
      FART Wiatrowe Pole
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      JUTTA Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      DIKA z Miradzkiego Lasu
      dyplom: punktów: 99
    • 4.
      WIZA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 92
    • -
      AGENT z Głębokich Brodów
      punktów: 8

Harmonogram

4 września (niedziela)

-         8:30 - Rejestracja psów biorących udział w Konkursach, badanie weterynaryjne - Biskupin

-         9.00 - uroczyste otwarcie  Krajowego Konkursy norowców,   losowanie numerów startowych - Biskupin

-         9:30 - posłuszeństwo indywidualne: jamniki

-         10:30 - praca w norze "lis" - Biskupin

-         15:00 - zakończenie pracy psów

-         15.30 - oficjalne zakończenie Krajowego Konkursu Norowców  oraz wręczenie dyplomów i nagród.

Krajowy konkurs norowców

04 wrzesień 2016
  • Konkursy pracy norowców "Jamniki"

    04 wrzesień 2016 08:30
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Oset Tomasz
    Sędziowie:
    • Böhm Martin
    • Pastucha Agnieszka
    • Švec Jarosłav
  • Konkursy pracy norowców "Teriery"

    04 wrzesień 2016 08:30
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Oset Tomasz
    Sędziowie:
    • Böhm Martin
    • Pastucha Agnieszka
    • Siejkowski Leszek
    • Švec Jarosłav