System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Konkursy pracy dzikarzy
    • 1.
      BURAN Zwierzyniecka Sfora (FCI)
      dyplom: punktów: 148
    • 2.
      RAFA z Nadnarwiańskich Mgieł (FCI)
      dyplom: punktów: 140
    • 3.
      TRYBA Goniec Pomorski
      dyplom: punktów: 140
    • 4.
      YASI Majerka
      dyplom: punktów: 140
    • 5.
      NORMA iš Žižmariškio
      dyplom: punktów: 135
    • 6.
      ARO Nunarak
      dyplom: punktów: 133
    • 7.
      ALF spod Kunovej
      dyplom: punktów: 133
    • 8.
      NITAS iš Žižmariškio
      dyplom: punktów: 133
    • 9.
      BITE
      dyplom: punktów: 131
    • 10.
      BASIOR Artemida Lubczewo
      dyplom: punktów: 131
    • 11.
      HEIDI El-Halem
      dyplom: punktów: 130
    • 12.
      NICO z Rogu Trzech Książąt
      dyplom: punktów: 130
    • 13.
      LOTAR z Rogu Trzech Książąt
      dyplom: punktów: 130
    • 14.
      KONAN Bukowa Ostoja (FCI)
      dyplom: punktów: 129
    • 15.
      SAWA Gniazdo Łelszy
      dyplom: punktów: 129
    • 16.
      AURA Hubertowska Duma (FCI)
      dyplom: punktów: 124
    • 17.
      MISZA z Puszczy Słupskiej
      dyplom: punktów: 131
    • 18.
      PASSION vom Baalsee
      dyplom: punktów: 123
    • 19.
      WALLI z Romanova Chowu
      dyplom: punktów: 110
    • 20.
      FLIP Dzicze Barłogi (FCI)
      dyplom: punktów: 107
    • 21.
      JUTRZENKA ze Starej Rzeki
      dyplom: punktów: 107
    • 22.
      ARON z Dworu Grodno
      dyplom: punktów: 115
    • 23.
      NUTA Garncarskie Uroczysko (FCI)
      dyplom: punktów: 98
    • 24.
      ENY z Olesnickeho Potoka
      dyplom: punktów: 92
    • -
      ZORA Herbu Druck (FCI)
      punktów: 20
    • -
      TORA
      punktów: 18
    • -
      ROKIJS
      punktów: 20
    • -
      RENDA
      punktów: 24
    • -
      MANAS Garncarskie Uroczysko
      punktów: 16
    • -
      LEGA z Elklandu
      punktów: 16
    • -
      GRIETA
      punktów: 24
    • -
      ARES Artemida Lubczewo
      punktów: 22
    • -
      BRENDA
      punktów: 22
    • -
      FRED z Olesnickeho Potoka
      punktów: 22
    • -
      EMMA von der Eldequelle
      punktów: 16

XXXII Międzynarodowy konkurs pracy dzikarzy im. dr Jana Oseta

07 październik 2016
  • Konkursy pracy dzikarzy
    psy pracujące pojedynczo

    07 październik 2016 08:00
    Przechlewko

    Konkurs na zagrodzie do 5 ha

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brabletz Jolanta
    Sędziowie:
    • Ginter Stanisław
    • Jedlińska Anna
    • Jedliński Janusz
    • Loschke Harald
    • Pastucha Agnieszka
    • Pavlik Milan
    • Petrauskas Valda
    • Žiūkas Gediminas