System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Próby pracy dzikarzy
  • Próby pracy polowej wyżłów
    • 1.
      ARI Wiatrowe Pola
      dyplom: punktów: 97
    • 2.
      GACEK z Dziczej Zagrody
      dyplom: punktów: 94
    • 3.
      MALAGA Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 93
    • 4.
      AJDA Inny Świat
      dyplom: punktów: 92
    • 5.
      MAN
      dyplom: punktów: 92
    • 6.
      OHARA Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 89
    • 7.
      GAJA Staroplaninska
      dyplom: punktów: 88
    • 8.
      NUKA Bat Diabelska Sfora
      dyplom: punktów: 86
    • 9.
      MALEZJA Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 83
    • 10.
      ABSOLUT z Dzikowego Lasu
      dyplom: punktów: 85
    • 11.
      RASPBERRY Mag-Fen FCI
      dyplom: punktów: 85
    • 12.
      NELSON Bat Diabelska Sfora (FCI)
      dyplom: punktów: 79
    • 13.
      ASTON z Krainy Mazurskiej(FCI)
      dyplom: punktów: 78
    • 14.
      Greg Ginger-Land FCI
      dyplom: punktów: 71
    • 15.
      EQUITY Jamador
      dyplom: punktów: 63
    • -
      DONIA z Wejherowskiej Bukowiny
      punktów: 12
    • -
      MADRAS Złamany Szeląg
      punktów: 45
    • -
      OPTIMA z Rydlewa
      punktów: 12
    • 1.
      JOGI znad Modejki
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      LIMBA AMAZES ME Simarilion
      dyplom: punktów: 96
    • 3.
      Slavinja PERUN
      dyplom: punktów: 96
    • 4.
      Severus Snape Elater Polonica
      dyplom: punktów: 92
    • 5.
      MICHIGAN Gunfriend
      dyplom: punktów: 83
    • 6.
      Wansleydale Orszak Gold
      dyplom: punktów: 66
    • -
      BABA_JAGA z Ziemi Łowickiej
      dyplom: punktów: 74
    • -
      LEGO AMAZES ME Simarilion
    • -
      JOKE Imperium Star
    • -
      MICHIGAN Gunfriend

Harmonogram

8:00 - 9:00  Rejestracja psów biorących udział w  próbach  (Biskupin)

9:00 Rozpoczęcie Prób pracy  (Biskupin)

10:00 - Rozpoczęcie oceny pracy psów w poszczególnych konkurencjach:

Posłuszeństwo dla psów biorących udział w próbach psów małych ras myśliwskich, norowców i dzikarzy (Oćwieka)  dla psów biorących udział w próbach wyżłów - (Biskupin)

Zagroda dla psów biorących udział w próbach dzikarzy (Oćwieka)

Nora dla psów biorących udział w próbach norowców (Biskupin)

Pole, woda, dla psów biorących udział w próbach wyżłów i psów małych ras myśliwskich (Biskupin)

15:30-16:30 Oficjalne zakończenie i ogłoszenie wyników

 Przy rejestracji psa na próbach pracy  należy przedstawić rodowód psa, świadectwo lekarsko-weterynaryjne oraz inne dokumenty zgodnie z wymaganiami regulaminu.

Próby pracy psów myśliwskich im. Bolesława Kozłowskiego

02 maj 2017

Organizatorzy:

Zarząd Okręgowy PZŁ w Bydgoszczy

Nadleśnictwo Gołąbki

Koło Łowieckie Nr 119 „Szarak” w Biskupinie

  • Próby pracy dzikarzy

    02 maj 2017 08:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Oset Tomasz
  • Próby pracy polowej wyżłów

    02 maj 2017 08:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Siejkowski Leszek Ignacy
    Sędziowie:
    • Koperski Marian
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras

    02 maj 2017 08:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Koperski Marian
    • Oset Tomasz
    • Siejkowski Leszek Ignacy