System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Próby pracy polowej wyżłów
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras
  • Konkursy pracy jamników króliczych
    • 1.
      NARA z WIĘCBORSKICH PÓL
      dyplom: punktów: 100
    • 2.
      BORA Bonahill (FCI)
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      BRIENNE Dorrenthorn FCI
      dyplom: punktów: 100
    • 4.
      BENTON Dorrenthorn (FCI)
      dyplom: punktów: 100
    • 5.
      SARA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 100
    • 6.
      TEZA Z CZARNEGO DWORU
      dyplom: punktów: 100
    • 7.
      SENTIMENTAL MEMORY OF YOU z Arislandu
      dyplom: punktów: 100
    • 8.
      KELLY z nad Bzurskich łąk
      dyplom: punktów: 96
    • 9.
      SOLO z Rydlewa
      dyplom: punktów: 96
    • 10.
      KENZO Izerska Sfora
      dyplom: punktów: 95
    • 11.
      BAJKA Buszówka
      dyplom: punktów: 91
    • 12.
      FANTASIA Canis Fortuna ( FCI)
      dyplom: punktów: 91
    • 13.
      EXCLUSIVE Beczka Śmiechu
      dyplom: punktów: 90
    • 14.
      NEMO z Więcborskich Pól
      dyplom: punktów: 87
    • 15.
      Double Joy Lofty
      dyplom: punktów: 82
    • 16.
      DASZA Wspaniały Przyjaciel
      dyplom: punktów: 75
    • 17.
      WHITE QUALIFICATION LOFTY(FCI)
      dyplom: punktów: 74
    • 18.
      CZOT z Kniei nad Odrą
      dyplom: punktów: 81
    • 19.
      HUESCA z Ojcowskiej Doliny
      dyplom: punktów: 81
    • 20.
      RIONA z Orszaku Chrobrego
      dyplom: punktów: 69
    • 21.
      ISHTA silver friend
      dyplom: punktów: 67
    • 22.
      MAXIM Psi Folwark (FCI)
      dyplom: punktów: 66
    • 23.
      Meldor-Sett Royal Gem
      dyplom: punktów: 64
    • -
      BRISTA Bonahill (FCI)
    • -
      IGA Silver Friend (FCI)
    • 1.
      DIANA
      dyplom: punktów: 115
    • 2.
      MAN
      dyplom: punktów: 115
    • -
      FINA Zwycięski Bór
    • -
      GABI z Damasławka
    • -
      AKTORKA Red Horses
    • -
      GINEVRA Red Horses (FCI)
    • -
      LIWIA Red Horses (FCI)
    • -
      JUTRZENKA Red Horses (FCI)
    • -
      BON JOVI vom Jeaner Forst (FCI)
    • -
      AYBIGE HATUN z Zatoki Szejka

Harmonogram

8:00 - 9:00  Rejestracja psów biorących udział w  próbach   (Biskupin k. Żnina)
9:00 Rozpoczęcie prób (Biskupin k. Żnina)
10:00 - Rozpoczęcie oceny pracy psów w poszczególnych konkurencjach:
16:30 – 17:00 Oficjalne zakończenie i ogłoszenie wyników

Próby pracy psów myśliwskich im. St. Czabańskiego

13 sierpień 2017
  • Próby pracy polowej wyżłów

    13 sierpień 2017 09:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Koperski Marian
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Nawrot Henryk
    • Oset Tomasz
  • Próby pracy psów myśliwskich małych ras

    13 sierpień 2017 09:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Nawrot Henryk
    • Oset Tomasz
  • Konkursy pracy jamników króliczych

    13 sierpień 2017 09:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Oset Tomasz