System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Konkursy pracy wyżłów wielostronnych
  • Konkursy pracy psów myśliwskich małych ras B
    • 1.
      LORA Fantastic of Miki
      dyplom: punktów: 276
    • 2.
      AJRA Wystrzałowa Stójka
      dyplom: punktów: 272
    • 2.
      AJA Wystrzałowa Stójka
      dyplom: punktów: 272
    • 4.
      BERTA Bukowa Ostoja
      dyplom: punktów: 269
    • 5.
      Heart Breaker Alive Silver YOKO
      dyplom: punktów: 260
    • 6.
      BRYZA z Wejherowskiej Bukowiny
      dyplom: punktów: 257
    • 7.
      ARON Wystrzałowa Stójka
      dyplom: punktów: 251
    • 8.
      ZULUS z Lasu Łęgowego
      dyplom: punktów: 250
    • 9.
      CHA-CHA Keiviento
      dyplom: punktów: 247
    • 10.
      DHARMA GREY TEAM Szara Wiara
      dyplom: punktów: 220
    • 11.
      AMIR Wystrzałowa Stójka
      dyplom: punktów: 219
    • 12.
      WERNER Szara Sfora
      dyplom: punktów: 229
    • -
      Zaidee of Atria Cordis
    • -
      ZOYA vom Musterland
      punktów: 92
    • -
      CELT Flaver z Cisowego Lasu
    • -
      Homer Sky Blue Grey Fields
    • -
      Fenomena Team (FCI) Una-Cleo
      punktów: 146
    • 1.
      TIAMANT HAPPY AND LUCKY
      dyplom: punktów: 318
    • 2.
      Na-Pita z Łabędziej 33
      dyplom: punktów: 288

Harmonogram

program
- godz. 8,00 - przyjazd menerów z psami, rejestracja przybycia i badanie weterynaryjne psów
- godz. 8,00 - odprawa sędziów,
- godz. 9,00 - otwarcie Konkursu i losowanie numerów startowych,
- godz. 9,30 - wyjazd w teren i ocena pracy psów przez zespoły sędziów,
- około godz. 16,00 - zakończenie Konkursu (ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród.

Kujawsko-Pomorski Regionalny Konkurs Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

30 wrzesień 2017
  • Konkursy pracy wyżłów wielostronnych
    klasa wielostronna

    30 wrzesień 2017 08:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Burski Wojciech
    • Koperski Marian
    • Nawrot Henryk
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina
    • Siejkowski Leszek Ignacy
    • Skrzyński Aleksander
  • Konkursy pracy psów myśliwskich małych ras B
    płochacze wszechstronne

    30 wrzesień 2017 08:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Burski Wojciech
    • Jedliński Janusz
    • Koperski Marian
    • Nawrot Henryk
    • Pastucha Dąbek Agnieszka Antonina
    • Siejkowski Leszek Ignacy
    • Skrzyński Aleksander