System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Ocena pracy tropowców
    • 1.
      BERNARDO Reiberry
      dyplom: punktów: 92
    • 2.
      INDIAN SUMMER Swiatoldycz
      dyplom: punktów: 82
    • 3.
      FAITH FENIX Siamon
      dyplom: punktów: 82
    • 4.
      DEAR NAOMI Kalokagathia
      dyplom: punktów: 82
    • 5.
      Mila z Damasławka
      dyplom: punktów: 79
    • 6.
      SIDO v.d. Vliegende Kiep
      dyplom: punktów: 78
    • 7.
      SABRA Raptor
      dyplom: punktów: 76
    • 8.
      MADRAS Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 76
    • 9.
      IKAROS ze Stoupovy Chaloupky
      dyplom: punktów: 76
    • 10.
      GARIANDA Sioamon
      dyplom: punktów: 66
    • 11.
      BERTHE MORISOT Dora Bohemia
      dyplom: punktów: 66
    • 12.
      TEKLA Brygada Alfa (FCI)
      dyplom: punktów: 63
    • 13.
      AXEL Dobre Zacisze
      dyplom: punktów: 63
    • 14.
      ZAHARA ZOEY Piccolo Gitano
      dyplom: punktów: 60
    • -
      BROK Toulava tlapa
    • -
      CORTHOS LU Toulava tlapa
    • -
      UZZI RUSH Piccolo Gitano
    • -
      DŻEKI Nubes
    • -
      ALI-GATOR z Wierbskiej Buczyny (FCI)

Harmonogram

31 sierpnia 2018

godz. 1600 – rejestracja psów zgłoszonych do oceny oraz losowanie numerów startowych – Biskupin;

godz. 1630 – początek konkurencji odłożenie;

01 września 2018

godz. 800 – rejestracja psów zgłoszonych do oceny oraz losowanie numerów startowych dla psów, które nie losowały w dniu 31.08.2018– Biskupin;

godz. 830 – ciąg dalszy  konkurencji odłożenie;

godz. 900 – praca na sfarbowanym tropie (tylko na otoku)

godz. 1500 – zakończenie oceny pracy psów w terenie

godz. 1600 – oficjalne zakończenie oceny pracy tropowców dla jamników, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród – Biskupin.

Ocena pracy tropowców dla jamników

01 wrzesień 2018
  • Ocena pracy tropowców

    01 wrzesień 2018 09:00
    Biskupin k/Żnina

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Nawrot Henryk
    Sędziowie:
    • Majbrodzki Krzysztof
    • Siejkowski Leszek Ignacy
    • Švec Jarosłav