System rejestracji zgłoszeń na Próby i Konkursy Psów Myśliwskich w PZŁ

Tabela wyników

Wybierz konkurencję:

  • Próby pracy norowców "Teriery"
  • Próby pracy norowców "Jamniki"
    • 1.
      BACO Pajapongo
      dyplom: punktów: 99
    • 2.
      ELDO Cicha Sfora
      dyplom: punktów: 99
    • 3.
      WIZA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 96
    • 4.
      KOKA Rudy Urwis z Pniew
      dyplom: punktów: 94
    • 5.
      EROS Gniazdo Łelszy
      dyplom: punktów: 92
    • -
      MARIGOLD Mag-Fen FCI
      punktów: 8
    • -
      CHILLI Mały Zawadiaka
      punktów: 8
    • 1.
      CZANGA Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 100
    • 1.
      Göröci Ugrasztó INCI
      dyplom: punktów: 100
    • 3.
      CZARDASZ Złamany Szeląg
      dyplom: punktów: 100
    • 4.
      AXA Polująca Sławela
      dyplom: punktów: 92
    • 5.
      ARKO Polujący Sławela
      dyplom: punktów: 84
    • 6.
      ZAWISZA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 78
    • 7.
      ZOJA z Rydlewa
      dyplom: punktów: 62
    • -
      CK-CAMOMI z Piastowskich Borów
    • -
      LANDRYN Anons FCI
      punktów: 4

Harmonogram

8:00 - 9:00  Rejestracja psów biorących udział w  próbach  (Biskupin)
9:00 Rozpoczęcie Prób pracy  (Biskupin)
10:00 - Rozpoczęcie oceny pracy psów w poszczególnych konkurencjach:
Posłuszeństwo  (Oćwieka)
Nora  (Biskupin)
15:30-16:30 Oficjalne zakończenie i ogłoszenie wyników
 
 Przy rejestracji psa na próbach pracy  należy przedstawić rodowód psa, świadectwo lekarsko-weterynaryjne oraz inne dokumenty zgodnie z wymaganiami regulaminu, oraz legitymację ZKwP

Próby pracy norowców - Bydgoszcz - Biskupin

28 kwiecień 2013
  • Próby pracy norowców "Teriery"

    28 kwiecień 2013 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Nawrot Henryk
    • Oset Tomasz
  • Próby pracy norowców "Jamniki"

    28 kwiecień 2013 08:00
    Biskupin

    Komisja sędziowska

    Sędzia główny: Brodziński Janusz
    Sędziowie:
    • Nawrot Henryk
    • Oset Tomasz